W QUANTUM dbamy o zadowolenie naszych klientów
i nieustannie organizujemy nowe programy zapewniające
wsparcie i skuteczność nieprzerwanej pracy sprzętu naszej marki.

Niezawodność to cecha przypisana wyłącznie sprzętowi najwyższej klasy. Makra QUANTUM szczyci się najwyższą niezawodnością wśród marek sprzętów terapeutycznych na świecie.

Dlatego, że sprzęt nasz przygotowany został pod warunki pracy zespołów medycznych lub terapeutycznych na całym świecie. Jego domyślne referencyjne warunki pracy przekraczają normy wydolnościowe klasycznych sprzętów do użytku domowego.

Mimo to zdajemy sobie sprawę  tego że każdy przedmiot stworzony przez człowieka jest niedoskonały i ma minimalne prawo do nieprawidłowego działania. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za wszelkie wady techniczne i błędy w funkcjonowaniu naszych urządzeń.

 

Zaawansowane technologie mają tendencję do poddawania się w wypadku intensywnych prób ich świadomego lub nieświadomego uszkodzenia, dlatego zawsze dbamy o to by nasz sprzęt miał odpowiednie warunki pracy i posiadał zapewnione odpowiednie parametry dzięki, którym jego żywotność będzie liczona w dekadach nie latach.

 

Jednakże ważniejszym parametrem naszej firmy jest dbanie o zadowolenia klientów i dlatego nasz marka zdecydowanie wspiera program serwisowy i pomocowy. Pozwala on klientom nawet w wypadku uszkodzeń spowodowanych ich brakiem świadomości, doprowadzić sprzęt do pierwotnej wydajności dzięki czemu nasz opinia wśród odbiorców jest ciągle na tak dobrym poziomie.

Program Serwisowy QUANTUM

1 - Nasz sprzęt, w wypadku awarii naprawiany jest priorytetowo. Nasz serwis dostępny jest w każdym pracującym dniu tygodnia. Po wcześniejszym uzgodnieniu z działem operacji handlowych pod adresem serwis@quantuminstytut.pl lub numerem telefonu 536 128 129.

2 - Każda awaria rozpatrywana jest indywidualnie. Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak nasi klienci, rozumiemy różne okoliczności i powody awarii. Po wcześniejszym uzgodnieniu z działem operacji handlowych pod adresem serwis@quantuminstytut.pl lub numerem telefonu 536 128 129 otrzymają państwo pomoc serwisu w każdej możliwej sytuacji.

Program wypożyczeń QUANTUM

Każdy nasz klient ma prawo wypożyczyć nasz sprzęt na okres testowy.  Nasz system wypożyczeń działa na zasadzie wzajemnego zaufania. Jesteśmy zobowiązani do utrzymywania najlepszych możliwych relacji z osobami zainteresowanymi wykorzystaniem naszego sprzętu terapeutycznego. Z tego powodu marka QUANTUM prowadzi niespotykany na polskim rynku program użyczeń sprzętu po to by potencjalny klient miał możliwość wytestowania każdego z aspektów naszych technologii terapeutycznych.

 

Program prowadzony jest przez dział handlowy i przez serwis - dostępny jest w każdym pracującym dniu tygodnia pod adresem serwis@quantuminstytut.pl lub numerem telefonu 536 128 129.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem  536 128 129 lub mailem hello@quantuminstytut.pl

czeka na Państwa jeden z naszych specjalistów, który umożliwi Państwu spotkanie z rodziną marki Quantum.

quantuminstytut.pl    |   ©QUANTUM 2020

               ul. Leśna 24a, 64-320 Niepruszewo, Polska   |   NIP: 7773237529   |   kontakt@quantuminstytut.pl